Rompecabezas de árboles

Rompecabezas de árboles 1

Nie czekaj na święta Bożego Narodzenia i na śnieg, przystrój swoją choinkę już dziś! Zrób to z wielką klasą używając do tego swojej głowy świetnie się przy tym bawiąc.

Nie czekaj na święta Bożego Narodzenia i na śnieg, przystrój swoją choinkę już dziś! Zrób to z wielką klasą używając do tego swojej głowy świetnie się przy tym bawiąc.

Nie czekaj na święta Bożego Narodzenia i na śnieg, przystrój swoją choinkę już dziś! Zrób to z wielką klasą używając do tego swojej głowy świetnie się przy tym bawiąc. Nawet nie zauważysz, kiedy skończą się długie zimowe wieczory i zakwitną bzy. Spędź zimę z inteligentną łamigłówką, przy której zrelaksujesz się i zapomnisz o codziennych troskach.

Pozwól nam zostać Twoim Świętym Mikołajem i przyjmij nasz upominek!

Oddajemy w Twoje ręce świeżutką, pachnącą Świętami aplikację Christmas Tree poświęconą tematyce świątecznej. Ten kto powiedział, że Święta są nudne nie miał w rękach ani tabletu ani smartfona z naszą grą. Zresztą, tylko ten się nudzi, kto nie potrafi znaleźć sobie zajęcia, a w gruncie rzeczy mając zainstalowaną naszą grę Christmas Tree nudzić się nie sposób. Co więcej, grając w naszą grę dajemy Ci gwarancję, że nie jest to czas stracony. Każda nowa plansza to nowe wyzwanie, z każdym etapem rośnie poziom trudności rozwijając Twój intelekt i ucząc Cię innowacyjnego podchodzenia do problemów. To doskonała rozrywka, a jednocześnie fantastyczny trening Twojego umysłu i sprawdzian inteligencji. I choć poziom rośnie wzrasta również apetyt na kolejne podboje, przez co gra jest wciągająca i spełnia oczekiwania najbardziej ambitnych graczy.

Jeśli szukasz łamigłówki o niecodziennym poziomie trudności to znalazłeś. W Christmas Tree mamy trzy moduły:

- pierwszy Christmas Tree - wyróżniający się prawdziwie świąteczną grafiką, w którym świąteczne bańki połączone są pięknym gwiezdnym łańcuszkiem. Każda z map zamyka się w kształcie zielonej wesołej choinki. Sprawdź, czym choinka może Cię zaskoczyć

- drugi Play – to kombinacja precyzyjnie dobranych konstelacji baniek świątecznych, 4 poziomy wtajemniczenia, a w każdym po 20 plansz o zróżnicowanym stopniu trudności – jeśli to za mało, powiedz nam o tym, a na pewno podniesiemy poprzeczkę jeszcze wyżej dla Ciebie

-trzeci Time Master – sprawdź swoją inteligencję i refleks – w tym module będziesz mógł sprawdzić czy rozwiązujesz łamigłówki równie szybko lub szybciej niż Twoi znajomi z Google+ lub inni użytkownicy aplikacji

Jeśli zatem szukasz nowych wyzwań, nie chcesz bez sensu klikać jak ma to miejsce w większości gier a chcesz poprzez zabawę rozwijać swoją inteligencję zacznij grać w grę logiczną Christmas Tree. Podejmij wyzwanie w świątecznym klimacie i zapomnij na chwilę o obowiązkach, święta tuż tuż!!!

Życzymy Wesołych i Zrelaksowanych Świąt Bożego Narodzenia,

- Zespól Christmas Tree

Specyfikacja:

Jak grać? - Gra polega na prowadzeniu łańcucha choinkowego między dwoma bańkami, tak aby przejść przez każdą linię.

Tablica wyników:

Porównaj swój czas z innymi graczami.

Naciśnij klepsydrę, a następnie czas aby zobaczyć czasy innych graczy.

Cechy:

- Narysuj jednym pociągnięciem

- Multi krawędzie

- Graf skierowany

- Graf nieskierowany

- Graf Euler, cykl Eulera

- Mosty królewieckie, zagadnienie mostów królewieckich

Rompecabezas de árboles

Download

Rompecabezas de árboles 1